Kurulduğu dönemden itibaren Antalya ve çevresinde çalışmaya başlamış. İşletmemiz faaliyet alanyaları içerisinde rent a car, transfer, tur organizasyonları, emlak (www.homeforyoualanya.net), yurt içi ve tüm dünya ülkeleri uçak bilet satışı yer almaktadır. Alanya'da Tur sektöründe bu anlamda özel bir yere konumlanmıştır. TRAVEL FOR YOU Türkiye'nin farklı bölgelerindeki kültürel, doğal zenginliği keşfetmek isteyen herkese hizmet üretir. Tüm gezi programlarımız titizlikle oluşturulur ve siz değerli müşterilerimize sunulur, Rehberlerimiz konularında uzman, bölgeyi iyi bilen profesyonel kişiler arasından seçilir. Türk ve yabancı konuklarımızı bir arada gezdirerek kültürel etkileşimi sağlamak en büyük hedeflerimiz arasındadır.

Yurt genelinde her bölgeden, her mevsim ve her çeşit otel, apart, residence ve tatil köyü rezervasyonları mümkün olup, Türkiye'nin en seçkin ve en temiz otelleri ile çalışan firmamız,kalite anlayışını, Kaliteyi müşteri memnuniyetinin üzerine çıkarabilmek ilkesi benimser. Her türlü talep ve şikayetlerinizin her an cevaplandırılabilmesi için, 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz şekilde yapılandırılmıştır. Tatilin her insanın ihtiyacı ve en temel hakkı olduğuna inanır, bunu hayata geçirebilmek ve daimi uygulayabilmek için sınırlarımızı çok geniş tutarız. Her bütçeye uygun tatil seçeneklerini müşterilerimize sunar, her türlü ödeme kolaylığı için objektif olarak elimizden gelen çabayı göstermenin insani mutluluğunu yaşarız. Bütçeniz ne durumda olursa olsun, size uygun bir tatil ve ödeme seçeneğini bizde mutlaka bulabilirsiniz.
Günümüzde kamu ve özel sektörün toplantı, seminer ve kongre organizasyonları kurumların kendi bünyelerinde tüm yönleri ile üstesinden gelinebilecek bir olgunun ötesine geçmiş ve turizmin özel bir ihtisas alanı haline gelmiştir.
TRAVEL FOR YOU bu anlayışla resmi ve özel kurum-kuruluşların yurt içi ve yurtdışı, Toplantı-Seminer-Kongre organizasyonlarını ve bu organizasyonlarda talep edilen bütün hizmetleri yerine getirmektedir. 
TRAVEL FOR YOU , Söz konusu organizasyonlarda Organizasyonun başından bitimine kadar olan süreçte bütün hizmetleri verebilecek alt yapıya ve tecrübeli personele sahiptir. 

Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.